CAVALETTI

Zaprojektowane na podstawie wieloletniego zainteresowania producenta jeździectwem. Wykonane z Polietylenu (PE-LLD) w pełni recyklingowalnego co czyni je bardzo ekologicznymi. Najważniejszym kryterium przy projektowaniu było: bezpieczeństwo, uniwersalność zastosowania, wytrzymałość, trwałość. Przystosowane do drągów o średnicy 100 mm. Koziołki umożliwiają, ustawienia wysokości drągów od 10 do 40 cm. Zaprojektowanie do użycia po wcześniejszym ciasnym osadzeniu na drągu. Dopiero wtedy można dowolnie je ustawiać. Przy ustawieniu wielokrotnym, umożliwiają zbudowanie przeszkody o wysokości: 60, 90, 100 cm, oraz ułożenie 3 drągów w górnych gniazdach do rozszerzenia przeszkody.

Wymiary koziołka:

300 mm x 330 mm x 140 mm

waga 1,8 kg.

DRĄGI

Wykonane z Polietylenu (PE-LLD). Bardzo wytrzymałe i mocne. Podobnie jak Cavaletti są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Drągi w zestawie z koziołkami naszej produkcji są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. 

Drągi dostępne w różnych kolorach - do uzgodnienia (odcień drąga może się nieznacznie różnić od koloru koziołka Cavaletti)


Długość: 174 cm

Średnica: 10,4 cm

Waga: ok 5 kg.


Zamówienie proszę wysyłać na e-mail podając ilość, kolory oraz dane do faktury, wysyłki oraz nr tel dla kuriera.