SYSTEM ELEMENTÓW DO 

        BUDOWY PRZESZKÓD 

           MARATONOWYCH

Nowy produkt do budowy przeszkód maratonowych dla powożących i WKKW. Idealnie nadają się do treningów jak i zawodów. System umożliwia konfiguracje przeszkód zależnie od inwencji gospodarza toru. Elementy wykonane są z polietylenu (PE-LLD), w pełni recyklingowalnego co czyni je bardzo ekologicznymi. Są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają impregnacji czy malowania. Słupy w kolorze czarnym, których waga jednego wynosi ok. 3,5 kg, średnica 103 mm, wysokość 1,3 m. Rozstaw słupów - 1 m. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja łączników umożliwia rozłączanie ze słupkiem podczas najechania co czyni przeszkodę bardzo bezpieczną zarówno dla powożącego jak i konia. System ten zmniejsza również ryzyko uszkodzenia powozu w przeciwieństwie do stałych przeszkód. Łatwy montaż, możliwość wygodnego złożenia do transportu i magazynowania czyni przeszkodę bardzo mobilną. Waga trójkątnej przeszkody (3 słupy, 6 łączników) wynosi ok. 22 kg, co pozwala nawet jednej osobie zmianę jej konfiguracji podczas treningu. 

NAJNOWSZA WERSJA

Oferujemy specjalny system umożliwiający zastosowanie przeszkody na terenie otwartym jako przeszkodę stałą. Składa się on z czarnego polietylenowego słupa z gniazdem na piłkę oraz przedłużki ze stopką, którą należy umieścić w wywierconym w podłożu otworze o średnicy 170 mm, lub zastosowanie słupów o wysokości 174, które również należy umieścić w przygotowanych wcześniej otworach.

Nasza przeszkoda umożliwia zawieszenie reklam w postaci banerów na folii lub twardych płytach o wymiarach 80x80 cm. Oferujemy również numery, litery i piłki.