KEGLA - DLA POWOŻĄCYCH


 


 Po opublikowaniu przez FEI Annexu 10 "Cones specifications", od lipca 2015 r. oferujemy kegle i numery o wymiarach i wadze zbliżonej do wymogów FEI. Ze względu na prawa autorskie innych producentów, kształt kegli jest indywidualnym projektem firmy Olemet. Wysokość kegli wynosi 470 mm.


Istotną zmianą w nowo oferowanych keglach jest ich waga i wymiar podstawy (plaform) sprecyzowany w Annexie 10.


Dotychczas produkowane kegle zaprojektowane zostały w oparciu o jedynie dostępny Annex 14 © USEF, w którym nie sprecyzowano wagi i wymiarów podstawy.


Do treningu i na zawody np. amatorskie oferujemy tańsze kegle o takim samym kształcie, lecz o wadze ok 1,8 kg.


Poniżej "Annex 10 Cones Specifications"SYSTEM ELEMENTÓW DO BUDOWY PRZESZKÓD MARATONOWYCH

Nowy produkt do budowy przeszkód maratonowych dla powożących i WKKW. Idealnie nadają się do treningów jak i zawodów. System umożliwia konfiguracje przeszkód zależnie od inwencji gospodarza toru. Elementy wykonane są z tworzyw sztucznych, odpornych na warunki atmosferyczne. Słupy z PCV w kolorze białym o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Waga jednego słupa wynosi ok. 6 kg, średnica 103 mm, wysokość 1,2 m. Rozstaw słupów wynosi 1 m. Na słupy w górnej części nakładany jest dekielek z otworem na piłkę. Łączniki wykonane są z wysoko udarowego polietylenu. Ich specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia rozłączanie ze słupkiem podczas najechania co czyni przeszkodę bardzo bezpieczną zarówno dla powożącego jak i konia. System ten zmniejsza również ryzyko uszkodzenia powozu w przeciwieństwie do stałych przeszkód. Łatwy montaż, możliwość wygodnego złożenia do transportu i magazynowania czyni przeszkodę bardzo mobilną. Waga trójkątnej przeszkody (3 słupy, 6 łączników) wynosi ok. 30 kg co pozwala nawet jednej osobie zmianę jej konfiguracji podczas treningu. W przypadku zastosowania przeszkody na otwartym terenie istnieje możliwość zakotwiczenia jej w ziemi poprzez osadzenie w wywierconym wcześniej otworze w nawierzchni o średnicy 100 mm (Należy wtedy zamówić dłuższe słupy) lub osadzeniu przeszkody na wbitych w ziemie trzpieniach o średnicy 40 mm. Nasza przeszkoda umożliwia zawieszenie reklam w postaci banerów na folii i twardych płytach o wymiarach 80x80 cm. Oferujemy również numery, litery i piłki.

Poniżej link do filmu przedstawiającego system rozłączania przeszkody podczas najechania

Kliknij tutaj aby obejrzeć film

Konstrukcja umożliwia złożenie przeszkody, wygodne do transportu i magazynowania.Słup do budowy trasy maratonowej. Wysokość 1,3 m. Waga 10 kg, materiał PESłupki z drągami do budowy trasy maratonowej. Wysokość słupa 0,6 m. Waga 4 kg.

Można zastosować drągi z przeszkód skokowych.

Pierwsze wykorzystanie naszego systemu przeszkód maratonowych podczas zawodów w Gajewnikach


Driving Cup Bogusławice 2016
Kołaczyce 2016
Klikowa 2016
Morawski halowy puchar w powożeniu - Trojanovice 17.01.2015


Poniżej link do filmu z relacji pucharu Czech w powożeniu na przeszkodach maratonowych firmy Olemet.


Kliknij tutaj aby obejrzeć film

Nasze przeszkody maratonowe na zawodach w Pszczynie 2015.

Słupek - numer przeszkodyFirma Electromobil Olczak Krzysztof oferuje myśliwską linijkę, która idealnie nadaje się do spacerów nawet leśnymi drogami. Jest to wyjątkowy pojazd, który pomoże rozbudować Państwa ofertę i przysporzy nowych klientów. Jej głównymi zaletami są:

 autentyczny historyczny powóz adaptowany specjalnie dla potrzeb spacerów bryczkami

 mieści aż 8 osób (układ 2+8)

 idealna na wycieczki dla dzieci odwiedzające szkółki jeździeckie

 jest wyjątkowo bezpieczna, dzięki pasom bezpieczeństwa oraz nisko położonemu środkowi ciężkości

 posiada lekką konstrukcję

 może być użytkowana przez parę Hucułów, Koników czy jednego normalnego konia wierzchowego

Cena 8000 zł.

Polecam i zachęcam do zapoznania się z pozostałą ofertą na balagula.eu . Z przyjemnością udzielę wszelkich informacji. Electromobil Olczak Krzysztof Krzemienica 96, 37-127 Krzemienica Tel.: +48 17 226 14 11 Mobil:+48 536 525 501
Polecamy powozy